Martje Waals is geboren in Nederland, in de provincie Brabant. Na jarenlang eigenaar te zijn geweest van een modewinkel, heeft ze een sterk gevoel voor stijl en kleur ontwikkeld. Ze heeft een bijzondere liefde voor levendige kleuren, portretten en bloemen en heeft door de jaren heen verschillende artistieke stijlen verkend.
Martje werkt graag met diverse materialen om zichzelf creatief uit te dagen. Ze combineert vaak acrylverf, aquarel en olieverf om unieke kleurvariaties te creëren. Door accenten van goud of zilver toe te voegen, geeft ze haar kunstwerken extra diepte en dimensie. Daarnaast deelt ze met passie haar kennis en liefde voor schilderen in haar lessen.
De textielgeweven kunstwerken in onze Woven Art-collectie zijn ontwikkeld en gereproduceerd in samenwerking met kunstenaars en ontwerpers. Wij werken samen met jacquard- en gobelinwevers die, met liefde voor textiel, volgens eeuwenoud vakmanschap weven.
Met maximaal acht kleuren worden kunstwerken omgezet in textielkunst. Door het gebruik van diverse garens en weeftechnieken ontstaan prachtige accenten en subtiele hoogteverschillen. Sommige details worden extra benadrukt door geborduurde elementen of door het verwerken van glanzende en lurexgarens in het weefsel.
Onze productie vindt grotendeels plaats in Nederland, waar alle werken in ons atelier zorgvuldig worden opgespannen.
Alle textielkunstwerken absorberen van nature geluid. Mocht er extra geluidsdemping nodig zijn, dan kunnen wij de werken opvullen met gecertificeerd akoestisch dempend materiaal, gemaakt van gerecyclede spijkerbroeken.
Breedte: 65cm
Hoogte: 65cm
Lengte: 3cm
Gewicht: 2000g
kleuren: Blauw, Groen, Goud, Groen
Materialen: Wol, Massief zilver, Massief goud, Textiel
Gemaakt in: NL
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen